Aplikacja mobilna

  • aplikace PV masterr
  • PV master / aplikacja do obsługi inwertera GoodWe

Aplikacja PV Master oferuje możliwość nastawienia DoD (poziom wyładowania baterii), kiedy baterie mają się przestać rozładowywać w reżimu ONGRID a reszta pojemności baterii może być zachowana w przypadku wyłączenia prądu z sieci. System można używać z inteligentnymi bateriami (np. PylonTech) wraz z aktualną wersją aplikacji PV Master. Przykład: nastawienie DoD 40% - jeśli inwerter jest podłączony do sieci baterie się rozładują na max. 40%. Resztę pojemności 20-30% (w zależności od użytej baterii – US2000Plus max. 90% DoD, US2000B,Phantom-S max. 80% DoD) będzie zużyta w razie braku dostaw prądu. Takie nastawienie było nastawione z dwóch powodów:

  1. Inteligentne baterie nie są tak obciążone – przedłużamy żywotność baterii przy mniejszym rozładowaniu wzrasta ilość cyklów ładowania oraz żywotność baterii
  2. Może dojść do sytuacji kiedy baterie były wyładowane na minimum, w nocy nastąpiła przerwa w dostawach prądu i inwerter wraz z backupem się wyłączył.

Do końca roku 2018 będzie uruchomiona aplikacja SEMS, która zastąpi aplikacje PV Master. W tej chwili nie znamy dokładny termin zakończenia wsparcia dla aplikacji PV master oraz przejścia na aplikację SEMS. Jak tylko aplikacja będzie gotowa do dyspozycji będziemy was informować.

Nastawienie aplikacji SEMSpokaz
PV Master verze 3.1.6APP
  • Portal GoodWe - SEMS
  • Aplikacja SEMS/ Mobilna aplikacja do monitorowania

Od 8 października jest PV master w pełni zastąpiony nową aplikacją – SEMS, która już działa. Na ten nowy portal zalogujecie się za pomocą swoich starych danych z portalu GoodWe. Obecnie wszystkie dane są przenoszone i może się zdażyć że niektóre dane nie będą jeszcze na nowym portalu widoczne, w takim przypadku użyjcie obecny portal GoodWe z aplikacją master.

Nastawienie aplikacji SEMSpokaz
Instrukcja do nastawienia aplikacji SEMSSEMS APP

Nahoru - hlavička solid power distribution, s.r.o.